در باره ما

شرکت لیزر انیمیشن متخصص ساخت و اجرای لیزر لايت شو در سطح پروفشنال میباشد و در ابتدا بیشتر از بیست سال پیش در انگستان آغاز به فعالیت کرد و در این مدت موفق به ساخت و نصب تعداد زیادی دستگاه لیزر شو در اکثر نقاط جهان بوده و همچنین اجرای صدها لیزر شو برای بزرگ ترین مجالس در گوشه و کنار دنیا .

اواخر سال 95 لیزر انیمیشن فعالیت خود را در ایران شروع کرد و بعد از سه سال تجربه کاری در ایران این شرکت آماده ارائه بهترین و قوی ترین لیزر شوها در انواع رنگها با نرم افزار های بسیار قدرتمند و هوشمند با توانمندی پخش متن های تبلیغاتی به فارسی، انگلیسی و دیگر زبان ها و پخش لوگو و انیمیشن بر روی انواع صفحات اعم از تور نامرئی ، دود مصنوعی ، پرده  آبشاری ، بدنه برج ها و ساختمان های بزرگ و حتی بر روی کوه ها می باشد.

لیزر شو های این شرکت در کلیه پروژه ها اعم از افتتاحیه های بزرگ ، فستیوال ها ، همایش ها ، جشنواره های بزرگ، مجالس ، کنسرت ها ، تالارها و همچنین برای فیلم ، سینما، تئاتر و تبلیغات محیطی در فضا های باز یا در سالن های همایش و نمایشگاه ها قابل اجرا میباشد.

لیزر انیمیشن میتواند حضار شما را در انواع پروژه ها بصورتی عجیب و متفاوت شگفت زده کرده و به هیجان در آورد و همچنین نام و لوگوی شرکت و محصولات شما را در ابعاد و رنگ های مختلف با هر مدل فونت به فارسی، انگلیسی و زبان های دیگر با لیزرهای بسیار قدرتمند نورپردازی کند .

لیزر انیمیشن تنها نماینده رسمی دو شرکت آلمانی لیزر ورلد و لیزر ال پی اس در ایران میباشد و همچنین دارای گواهینامه بین المللی از انگلستان به عنوان متخصص حرفه ای لیزر شو با دو دهه سابقه بین المللی میباشد.

به امید همکاری در پروژه های جدید شما در آینده بسیار نزدیک….

مهندس منوچهر کمانی

Call Now Buttonتماس